Menu
Strona główna
Forum
Kontakt i Reklama
Artykuły
Recenzja
Opowiadania
Download
Download | Pobierz
Rejestracja
Fanowskie dodatki
Informacje o grze
Podstawy
Detale techniczne
Opis klas postaci
Atrybuty & PvP
Postacie dodatkowe
Poradniki
Expienie Postaci
FAQ
Generatory Imion
Pet (zwierzak)
Skróty klawiszowe
Mapy
Mapy HD
Lokacje mobów (us)
Grafika
Screeny
Tapety
Userbary
Rendery
Artworks & Concepts
Filmiki
Trailery
Gameplay
Polskie
Zagraniczne
Polecamy
<<<<

Atrybuty & PvP

Atrybuty i wartości twojej postaci
Każda postać posiada 4 atrybuty, które wpływają na jej wartości obrony i ataku. Z osiągnięciem nowego poziomu postać otrzymuje jeden punkt atrybutowy, który możesz dowolnie przydzielić do jednego z atrybutów, podwyższając jednocześnie zależną od niego wartość.


Atrybuty
 • Siła - podnosi wartość fizycznego ataku, czyli szkodę wyrządzaną w walce.
 • Zwinność - podnosi szybkość ataku oraz szansę na uniknięcie ciosu.
 • Inteligencja - podnosi wartość szkód wyrządzanych przez magiczny atak.
 • Kondycja - podnosi maksymalne życie i energię magiczną. • Poziom postaci
  Poziom twojej postaci, pokazuje, jak silna ona jest. Im wyższy level, tym lepsze są wartości obrony i ataku. Przy każdym jego podwyższeniu twoja postać otrzymuje permanentne dodatki do jej wartości oraz punkt atrybutowy, który może przydzielic na jeden z czterech atrybutów. Wraz ze wzrostem postaci dostępne będą również nowe umiejętności, które nie były dostępne na początku.
  Aby osiągnąć następny poziom, twoja postać musi zgromadzić określoną ilość punktów doświadczenia. Punkty te otrzymuje ona przez zabijanie potworów oraz wypełnianie zadań.


  Umiejętności klasowe
  Dość szybko przekonasz się, że w tej grze nie lvl jest najważniejszy a posiadane umiejętności jakie wykupujemy za punkty umiejętności u nauczyciela w mieście. Postacie mogą wyuczyć się różnych umiejętności, służących ulepszeniu wartości ich obrony i ataku, a także uskuteczniających technikę walki. Każda z klas posiada właściwe sobie umiejętności.

  Aby wyuczyć się tych umiejętności, musisz gromadzić punkty umiejętności, tzw. skillpoints. Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów odwiedź po prostu twojego nauczyciela klasowego i wybierz umiejętność, której chcesz się wyuczyć, lub którą chcesz rozbudować. W Last Chaos istnieje również otwarta dla wszystkich klas możliwość wyuczenia sie tzw. zawodów, np. budowy broni lub rynsztunku.


  Player Vs Player Vs Environment
  Inne gry online oferują opcję PvE - Player versus Environment (walkę przeciw przeciwnikom generowanym komputerowo) oraz PvP - Player versus Player (walka graczy przeciw graczom). Last Chaos łączy ze sobą obie możliwości w stale rozbudowywującym sie systemie. PvPvE obejmuje kompleksowe powiązania i sojusze międzyrasowe i międzyklasowe i pozwala na stałe próbowanie swych sił w walce przeciwko innym graczom.


  Oblężenie grodu
  Oblężenie grodu to cotygodniowe wydarzenie, w którym grupa kilku gildii atakuje gród, broniony przez inną gildię wraz z jej sprzymierzeńcami. Oblężenie odbywa się w każdy weekend około godziny 20 na południowy wschód od miasta Merak.


  Wojna gildii
  System walki międzygildyjnej umożliwia próbowanie swoich sił przeciwko innym gildiom. Aby rozpocząć wojnę przywódca gildii musi wyzwać do walki wybraną, wrogą gildię. System ten umożliwia nawet postawienia danej sumy złota na wynik walki.

  Gdy wyzwana gidia podejmie wyzwanie, walka zaczyna się i trwa określony czas. Zwycięzka gildia to ta, której członkowie w tym czasie pokonają więcej przeciwników niż poniosą strat wśród własnych wojowników. Jeśli wyzwanie zostanie odrzucone, wojna gildii nie odbędzie się.

  Niezależnie od wyniku wojny, 5% postawionej stawki zwraca się do systemu. Reszta złota przypada zwycięskiej gildii. W wypadku remisu, obie gildie otrzymują postawioną sumę, minus 5%, z powrotem.
  Ważne linki:
  Polski ranking
  System Zgłoszeń
  Czy wiesz, że.. ?
  Na forum przeprowadzane są ankiety w jakich możesz zabrać głos?
  Czytaj dalej >>
  Reklama
  Toplisty Gier
  TOP50 Gry
  >>>>
  Kontakt z nami