Menu
Strona główna
Forum
Kontakt i Reklama
Artykuły
Recenzja
Opowiadania
Download
Download | Pobierz
Rejestracja
Fanowskie dodatki
Informacje o grze
Podstawy
Detale techniczne
Opis klas postaci
Atrybuty & PvP
Postacie dodatkowe
Poradniki
Expienie Postaci
FAQ
Generatory Imion
Pet (zwierzak)
Skróty klawiszowe
Mapy
Mapy HD
Lokacje mobów (us)
Grafika
Screeny
Tapety
Userbary
Rendery
Artworks & Concepts
Filmiki
Trailery
Gameplay
Polskie
Zagraniczne
Polecamy
<<<<

Opis klas postaci

Tytan

TytanKomentarz: Tytani to śmiertelnicy, wzbudzeni do życia przez boga ciemności Eresa, którzy walczyli po jego stronie w wojnie przeciwko bogu światła Apollonowi. Ich potęga, siła i wytrwałość, połączone z wrodzonym talentem do walki, czynią z nich niepokonanych wojowników.

Tytan jest imponujący, a jego siła jest - jak mówi podanie - równa sile najstraszniejszych potworów. Jest specjalistą w bezpośredniej walce z instynktem dzikiego zwierza. Jego siła i wytrzymałość zapewniają mu przewagę w walce wręcz a jego broń jest ważniejsza niż skąpa zbroja.


Rycerz

RycerzKomentarz: Historia szlachetnych "Rycerzy Apollona" sięga do czasów wojny między bogami Eresem i Apollonem. Ci elitarni wojownicy Apollona żyją zgodnie z przykazaniami honoru i pokory. Wyuczeni przez Apollona i biegli w sztuce wojennej, rycerze posługują się swoimi zdolnościami i siłami by chronić słabszych i niewinnych przed grozą dzisiejszych ciemnych czasów.

Wielu porównuje ich do tytanów, jednak tytani zdani są głównie na swoją siłę, podczas gdy rycerze posługują się taktyką i zwinnością w walce z nieprzyjaciółmi. Dzięki swoim zdolnościom obronnym chronią i wspomagają swoich towarzyszy w walce.


Uzdrowicielka

UzdrowicielkaKomentarz: Uzdrowicielki to wysokie Elfy, które posiadają wiele podobieństw do śmiertelnych Czarodzejek, ponieważ tak jak one manipulują energią życiową. Ich zdolności jednak pochodzą z boskiego źródła i są przez nie używane do leczenia i chronienia. Jako jedyne w Last Chaos ze zdolnościami leczniczymi, a za to słabsze w walce z nieprzyjacielem, uzdrowicielki najchętniej podróżują z grupą.

Uzdrowicielka posługuje się łukiem i wspierającą magią. Specjalizuje się w walce na odległość i raczej unika starć bezpośrednich, dzięki swoim czarodziejskim umiejętnością radzi sobie także w walce solo.


Czarodziejka

CzarodziejkaKomentarz: Czarodziejki to mistrzynie w sztuce manipulowania maną, czyli życiową energią, która bezustannie opływa cały świat Last Chaos. Tą energię używają by przywoływać potężne siły natury, przez wielu nazywanych magią.

Czarodziejki potrafią dokonywać ogromnych zniszczeń, przez co są w stanie szybko pokonać nieprzyjaciół nawet w większych grupach. Jednak używanie tak ogromnej mocy osłabia je w istotnym stopniu i pozostawia im tylko nieliczne właściwości obronne. Jej zaklęcia powodują znaczne szkody u przeciwników lub znacznie ich osłabiają.


Szelma

SzelmaKomentarz: Urodzone z błogosławieństwem boga wiatru Shihuru, które użycza im doskonały wzrok i zadziwiającą szybkość, sięgające daleko ponad zdolności zwykłego śmiertelnika. Brak wielkiej siły czyni je jednak słabymi w porównaniu do tytana lub rycerza. Ich broń to kusza lub sztylety. Szelmy są mistrzyniami w dokonywaniu zamachów wspomagających wojowników na pierwszej linii frontu.

Szelma zrobi wszystko by wykonać powierzone jej zadanie - jest szybką i zwinną mistrzynią podstepu z atakami często krytycznymi. Wspomaga grupę atakiem bezpośrednim lub na odległość.


Zaklinacz

ZaklinaczKomentarz: Wysokie Elfy poświęciły swoje życie na studium pustki i tajemnic stworzenia. One odkryły, w jaki sposób bogowie wykorzystali pustkę aby nadać życiu jego obecną formę. Pośród nich znajdziesz kilku nielicznych, którzy wiedzą, jak można z tej niezmierzonej Mocy korzystać dzięki czemu przywołują potężne duchy żywiołów.

Nawet jeśli brakuje im zdolności lub woli do całkowitego opanowania ogromu tej Mocy, to ich siła jest wystarczająco potężna, by zniewolić i zniszczyć gnębiące nas monstra. Wielu, którzy się im sprzeciwili, szybko musiało przekonać się na własnej skórze: Zaklinacze nigdy nie wędrują samotnie.


Ważne linki:
Polski ranking
System Zgłoszeń
Czy wiesz, że.. ?
Na forum przeprowadzane są ankiety w jakich możesz zabrać głos?
Czytaj dalej >>
Reklama
Toplisty Gier
TOP50 Gry
>>>>
Kontakt z nami