Menu
Strona główna
Forum
Kontakt i Reklama
Artykuły
Recenzja
Opowiadania
Download
Download | Pobierz
Rejestracja
Fanowskie dodatki
Informacje o grze
Podstawy
Detale techniczne
Opis klas postaci
Atrybuty & PvP
Postacie dodatkowe
Poradniki
Expienie Postaci
FAQ
Generatory Imion
Pet (zwierzak)
Skróty klawiszowe
Mapy
Mapy HD
Lokacje mobów (us)
Grafika
Screeny
Tapety
Userbary
Rendery
Artworks & Concepts
Filmiki
Trailery
Gameplay
Polskie
Zagraniczne
Polecamy
<<<<

Postacie dodatkowe

NPCs (ang. Non Player Characters) to postacie dodatkowe, które nie biorą aktywnego udziału w grze, lecz pomagają ci w rozbudowie twojej wiedzy o świecie gry, opowiadają jej historię, przydzielają zadania i nagradzają za ich wykonanie. U wielu z nich można nie tylko kupować lub sprzedawać przedmioty, lecz również nauczyć się wielu specjalnych umiejętności.


Zwierzaki
Obecnie gra oferuje nam dwa rodzaje zwierzaków: konia oraz smoka. Każdy z nich może być wytrenowany na wierzchowca i ułatwić ci szybkie przenoszenie się z miejsca na miejsce, jak również być przydatny wspomagając cię w czasie walki.

Aby otrzymać zwierzaka potrzebujesz najpierw flet Pana (z niego narodzi się koń) albo smocze jajo (z którego wykluje się smok). Flet Pana jak i smocze jajo możesz z łatwością wydropić z okolicznych mobów jak i kupić lub dostać od innych graczy. Jak tylko wejdziesz w posiadanie jednego z wyżej wspomnianych przedmiotów pokaże ci się informacja o nowym zadaniu, które przeprowadzi cię przez proces pozyskania zwierzaka.


Nauczyciel umiejętności
U nauczyciela umiejętności możesz wyuczyć sie nowych sprawności lub rozbudować te, które już posiadasz. Nauczyciel klasowy pomoże ci w wyuczeniu się umiejętności twojej klasy, natomiast u nauczyciela rzemieślnictwa możesz nauczyć się zawodów dostęnych dla wszystkich klas.


Handlarze
Handlarze to postacie, do których możesz się wybrać aby kupić potrzebny ci sprzęt lub sprzedać ten wydropiony z mobów. Prywatni sprzedawcy natomiast to gracze, którzy otwierają w mieście stoiska handlowe, gdzie sprzedają niepotrzebne im przedmioty.


Ważne linki:
Polski ranking
System Zgłoszeń
Czy wiesz, że.. ?
Na forum przeprowadzane są ankiety w jakich możesz zabrać głos?
Czytaj dalej >>
Reklama
Toplisty Gier
TOP50 Gry
>>>>
Kontakt z nami