Menu
Strona główna
Forum
Kontakt i Reklama
Artykuły
Recenzja
Opowiadania
Download
Gra Last Chaos
Rejestracja
Fanowskie dodatki
Informacje o grze
Podstawy
Detale techniczne
Opis klas postaci
Atrybuty & PvP
Postacie dodatkowe
Poradniki
Expienie Postaci
FAQ
Generatory Imion
Pet (zwierzak)
Skróty klawiszowe
Mapy
Mapy HD
Lokacje mobów (us)
Grafika
Screeny
Tapety
Userbary
Rendery
Artworks & Concepts
Filmiki
Trailery
Gameplay
Polskie
Zagraniczne
Polecamy
<<<<

Zwierzak

Jak expić własnego zwierzaka

Autor: Psotka & Avayah

Poprzednie Jak zdobyć : Jak expić : Jak zadbać Następne

Status TowarzyszaSkoro już posiadamy kucyka/smoka/misia powinniśmy sprawić by nam dobrze służył, żeby to zrobić należy rozwijać jego umiejętności jak i podnosić lvl. Nasz zwierzak dostaje exp tylko i wyłącznie wtedy gdy jest założony - wystarczy kliknąć na zdjęcie naszego petka w ekwipunku i vuala nasze zwierze pojawia się przy nas ( należy pamiętać, że w mieście nie widać kucyka/smoka/misia, jest on widoczny poza miastem). U góry ekranu pojawia nam się nowe okienko, w którym możemy śledzić poszczególne wartości naszego pupila, wystarczy kliknąć "D" bądź żółtą strzałkę w oknie naszego zwierzaka.

Twój zwierzak zdobywa 1 punkt doświadczenia co 3,5 sekundy bicia potwora (wyjątkiem sa potwory, których nazwy widzisz na niebiesko). Liczą się tutaj tylko i wyłącznie normalne ciosy, tzn., że ataki i umiejętności specjalne (to te, które zuzywają manę), nie będą się liczyć w podanym czasie. Jeżeli chcesz wyłącznie expić zwierzaka poleca sie bić moby słabym uzbrojeniem lub z pięści - zapewnia to dłuższe bicie pojedyńczego moba, co za tym idzie szybszy przyrost punktów u naszego pupila.

Zwierzak nie zdobywa doświadczenia, gdy jest martwy, wygłodzony, nie jest nałozony, jest poza zasięgiem lub gdy bijesz moby zaznaczone na niebiesko.

W Item Shop znajdziesz produkty zapewniające jeszcze szybsze zdobywanie doświadczenia przez zwierzaka. Są to magiczna pigułka (podwójna ilość PD w ciągu 3 godzin) oraz platynowa magiczna pigułka (potrójna ilość PD w ciągu 1 godziny)

Jak podnieść lvl naszemu zwierzakowiJeżeli włączymy sobie pasek stanu [D] naszego pupila, będziemy widzieć ile doświadczenia potrzebuje by skończyć lvl. Jeżeli uda nam się przeskoczyć na kolejny poziom naszego zwierzątka, możemy udać się do Trenera zwierzaków. Klikamy na niego i z menu wybieramy trenuj towarzysza.

Po osiągnięciu 16 lvl nasz pupil zmienia swoją wielkość i trochę bardziej przypomina wyrośniętego kuca i smoka. Natomiast od 31 lvl każdego peta można zamienić w wierzchowca, jednakże wtedy nie możemy expić peta. Maksymalny lvl jaki może osiągnąć nasz zwierzak to 60.

Miś, niedźwiadek i niedźwiedź
Gdy miś osiągnie 50 poziom, mozna zmienić go w niedźwiadka (traci on jednak przy tym wszystkie wykupione umiejętności, punkty statystyk oraz nadane mu imię!). Tak samo niedźwiadek po osiągnięciu poziomu 50 moze być zmieniony w niedźwiedzia. Do wyuczenia zwierzaka umiejętności walki, obrony i innych, potrzebne Ci będą magiczne księgi

Ważne linki:
Polski ranking
System Zgłoszeń
Czy wiesz, że.. ?
Jaka jest otoczka fabularna darmowej gry action mmorpg Last Chaos?
Czytaj dalej >>
Reklama
Toplisty Gier
TOP50 Gry
>>>>
Kontakt z nami